Inteligentný alarm.

Elektronické zabezpečovacie systémy

VÝHODY SYSTÉMU JABLOTRON

  • Alarm Jablotron 100 je výrobok českej firmy JABLOTRON sídliacej v Jablonci nad Nisou.
  • Jablotron 100 prešiel prísnou certifikáciou, ktorá oprávňuje používanie tohto systému v Európskej únii. Systém Jablotron 100 má taktiež certifikát podľa Európskej normy EN 50131-1 do 2. bepečnostného stupňa.
  • Každý systém Jablotron 100 obsahuje GSM vysielač, vďaka čomu je zaručená 100% komunikácia medzi ústredňou a užívateľom, a to aj v prípade prerušenia LAN komunikácie. (V prípade nasadenia rušičky GSM, užívateľ dostane oznam o strate alebo prerušení signálu).
  • Vďaka alarmu Jablotron 100 môžete ovládať zalievanie záhrady, osvetlenie dvora či sledovať spotrebu elektriny a to len vďaka mobilu či tabletu pripojeného na internet.
  • Vďaka technickému prevedeniu a konštrukcii je možné alarm Jablotron 100 namontovať naozaj kdekoľvek, pričom nezáleží na tom, či máte v objekte pripravenú kabeláž. Jednotlivé periférie sú konštruované v drôtovej aj bezdrôtovej verzii (napájané batériami).

Doplňte svoj alarm o ďalšie prvky

Sťahujete sa do nových priestorov a hľadáte vhodný zabezpečovací systém alebo aj SMART riešenie? Alebo už nejaký alarm od JABLOTRONU máte a chcete ho iba rozšíriť o ďalšie funkcie?

Cena alarmu je neporovnateľná s ochranou bezpečia pre váš domov, firmu a vašich najbližších.

UKÁŽKOVÁ INŠTALÁCIA ALARMU JABLOTRON

Uvažujete o vhodnom zabezpečení vášho bytu či o vytvorení SMART domácnosti ? Pomocou alarmu JABLOTRON získate všetko po čom túžite. Systém je variabilný čo znamená, že ho môžete stále rozširovať a to o drôtové či bezdrôtové prvky.

DVE TLAČIDLÁ PRE INTUITÍVNE OVLÁDANIE

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100 je intuitívne a jednoduché. Jednoduchosť zaručujú segmenty s dvoma tlačidlami (zelené a červené). Segmenty v klávesnici predstavujú jednotlivé časti domu, či jednotlivé ovládané prvky napríklad zapnutie alarmu na poschodí či ovládanie zavlažovania v záhrade. Je len na vás čo chcete pomocou klávesnice ovládať.

Zelená znamená, že je alarm odistený a vy môžete vstúpiť. Červená hovorí, že je alarm zaistený a každé neoprávnené vniknutie spustí poplach. Odistenie alarmu si vyžaduje overenie buď pomocou čipu alebo zadaním prístupového kódu. To zaručuje, že nemusíte mať obavu o to, že môže váš alarm ovládať ktokoľvek cudzí. Zabezpečovací systém si zostavíte na mieru podľa vašich požiadaviek a potrieb. Dokopy môžete ku klávesnici pripojiť až 20 segmentov, pomocou ktorých môžete ovládať rôzne funkcie v dome.

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100

Klávesnica so segmentami

Kľúčenka

Vyberte si verziu