Pomôžeme vám s počítačom a domácou elektronikou.

IT služby pre domácnosť

Domáca počítačová sieť

Prečo mať doma počítačovú sieť? Pretože už dávno sa nepripojuje do počítačovej siete len počítač. Či už potrebujete tlačiť z rôznych miest na jednu tlačiareň, chcete využívať internet v TV alebo napr. zapojiť hernú konzolu. Počítačovú sieť využijete i pre pripojenie sieťového disku, ktorý môže byť centrálne úložisko pre celú domácnosť či už pre zálohu dát alebo fotografií z dovolenky. Pripravte sa do budúcna a počítajte s pripojením ďalších zariadení.

Zabezpečenie počítača

Bankujete online? Je váš počítač zabezpečený? Môžeme zvýšiť bezpečnosť hardvéru a softvéru pre maximálny pokoj.

Koľko si myslíte, že ste dali do bezpečnosti vášho stroja? Ak používate domáce bankovníctvo, je dôležité, aby bol váš počítač vždy chránený. Môžeme pomôcť posilniť bezpečnosť jednotlivých počítačov, ako aj domácej siete. Zameriavame sa na všetky aspekty počítačovej bezpečnosti, vrátane antivírusov, firewallov, škodlivého softvéru, spywaru, bezdrôtového šifrovania a oveľa viac. Ak máte obavy o bezpečnosť počítača, zavolajte nám a môžeme uzamknúť vašu domácu sieť a uistiť sa, že váš domáci počítačový systém je čo najbezpečnejší.

Odstránenie vírusov

Prídeme ku vám vyčistíme vám počítač, rovnako ako aj nainštalujeme softvér na ochranu vášho počítača.

Môžeme vám pomôcť odstrániť vírusy a škodlivý softvér z vášho počítača. Ponúkame expresné odstránenie vírusov, kde navštívime vaše priestory, vyčistíme počítač a nainštalujeme vhodný antivírusový softvér na ochranu vášho počítača. Všetci naši technici majú rozsiahle skúsenosti so všetkými druhmi vírusov, malware a spyware. Je dôležité, aby bol váš antivírusový softvér aktualizovaný, inak by sa váš systém mohol stáť citlivejším voči novým hrozbám a novým druhom hrozieb.

Buďte si istý, že váš stroj bude mať oveľa lepšie zdravie s minimálnymi prestojmi s našou expresnou službou.

Servis počítača

Ponúkame drobné opravy a servis PC/notebookov. Vymeníme pevný disk, pridáme operačnú pamäť, grafickú kartu, alebo napájací zdroj. Preinštalujeme operačný systém, počínajúc zálohou vašich dát. Aktualizujeme ovládače a doporučíme vhodný antivírový program.

Integrácia mobilov

Chcete aby váš smartfóne spolupracoval s tabletom, prenosným počítačom a stolným počítačom? Nakonfigurujeme zariadenia, aby spolupracovali pre maximálnu efektivitu.

So všetkými smartfónmi, tabletami, notebookmi a stolovými počítačmi, ktoré sú dostupné na trhu je občas problém aby pracovali bezproblémovo medzi sebou. Integrácia mobilných zariadení s počítačovými systémami prináša používateľom novú výzvu, takže prečo to nedať spraviť niekomu informovanému, aby urobil prácu za vás?

Naši technici vám môžu pomôcť nakonfigurovať širokú škálu zariadení, vrátane systémov Android, iOS, Windows a Mac, a tak pracujú spoločne doma alebo na cestách.