Meriame náš úspech tým vaším

O Nás

Naše komplexné IT služby poskytujeme od roku 2015 a neustále napredujeme

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom čo najvyššiu kvalitu v oblasti IT, predchádzať činnosti, ktorá môže negatívne ovplyvniť chod firmy, alebo jednotlivca pomocou poradenstva a poskytovania kvalitných služieb.

Firma bHcomp chápe, že informácie sú rozhodujúce pre úspech, a preto sme sa osobitne sústredili na výber bezpečnostných riešení, ktoré vám poskytnú informácie potrebné na rozhodnutia v reálnom čase. Z nedávno zavedenej platformy na správu videa Ez-view až po náš prvotriedny výber IP kamier a príslušenstva UNV

bHcomp sa zaviazal dodávať širokú škálu vysokokvalitných produktov a systémov kamerového zabezpečenia doplnených o bezkonkurenčnú úroveň zákazníckej podpory a služby.

V bHcomp sme úprimní, spoľahliví, informovaní a priateľskí. Už viac ako 4 roky pomáhame spoločnostiam na východnom slovensku. Chceme rozpútať revolúciu prostredníctvom inovatívnejšieho používania technológií.

Dobre vieme, ako sa technológia môže stať prekliatím života majiteľov malých podnikov. Nevytvorili ste obchod, ktorý by sa mal zaoberať bezpečnosťou siete, výpadkami počítačov a problémami v oblasti IT. Prenechajte správu a podporu svojej technológie spoločnosti bHcomp a nechajte náš tím technických hrdinov ktorý sa postarajú o vás.