Lepšia bezpečnosť, lepší svet.

Kamerové systémy

IP KAMERY UNIVIEW

Spoločnosť Uniview je priekopníkom a lídrom v oblasti IP video monitorovania. Od svojho založenia v decembri roku 2011 sa spoločnosť zaradila medzi popredných čínskych výrobcov až na súčasne 3. miesto v Číne v oblasti kamerových systémov podľa výsledkov príjmov z roku 2014. Spoločnosť si zakladá na otvorenej spolupráci so zameraním na vysokú kvalitu a inovatívnosť. V roku 2015 sa spoločnosť Uniview stala 8. najväčším svetovým výrobcom bezpečnostných kamier.

Kamery UNIVIEW Vám pomôžu zvýšiť kvalitu priemyselnej výroby, chránia ľudí a majetok, fungujú aj v noci a záznamy s dátami sa uchovávajú v pamäti. Odolné sú aj voči extrémnym teplotám od -40 °C až do +60 °C, zábery uvidíte aj v smartfóne a poteší vás nízke zaťaženie dátovej siete, o ktoré sa postará U-Code a H.265.

KDE KAMERY VYUŽIJETE

Chcete zvýšiť kvalitu priemyselnej výroby? Žiaden problém. Spoločnosť bHcomp s.r.o. je technologickým partnerom spoločnosti Uniview, vďaka čomu máte istotu, že poskytnuté riešenie Vám bude ušité na mieru. Potrebujete ochrániť svoj majetok, ľudí či obchod? Na to sú ako stvorené.

AKÉ MAJÚ VÝHODY

Vyberte si verziu