Návrh, realizácia a správa počítačovej siete.

IT služby pre vašu firmu

Podpora

Ak hľadáte podporu ušitú na mieru, sme ochotní personalizovať servisný plán len pre vás. Kamerové systémy, webové stránky, posielanie e-mailov, servis počítačov a mnoho ďalších služieb ktoré vieme poskytnúť.

Prežil by váš biznis bez prístupu k PC alebo notebooku? Ako by ste dopadli po páde vášho systému? Nemusíte mať vlastné IT oddelenie aby všetko “šľapalo” tak ako má. Dokážeme vám zaistiť pravidelnú a nepretržitú kontrolu stavu vašich zariadení a vy sa môžete sústrediť na svoj vlastný biznis a rast vašich príjmov.

Potrebovali by ste poradiť s výberom tej správnej výpočtovej techniky? Vyriešime vaše starosti za Vás. Stačí nám vedieť základne parametre, ktoré požadujete (respektíve jeho využitie) a my pre vás nájdeme ten najlepší produkt.

Manažovaný IT servis

Servis IT techniky poskytujeme v celom Prešovskom a Košickom kraji. Nezáleží, kde ste produkt zakúpili, ani akej je značky, vyriešime príčinu problému, opravíme, zoptimalizujeme ho a poskytneme rady ako zabrániť problémom.

Počítačové siete

Navrhneme a zrealizujeme stavbu počítačovej siete od kabeláže cez servery a sieťové prvky až po koncové uživateľské zariadenia. Dokážeme doporučiť vhodnú technológiu pre vaše potreby a v prípade záujmu vám ju dodáme.

Bezdrôtové siete

Potrebujete pokryť WiFi signálom kanceláriu, halu alebo školu? Navrhneme vám ideálne riešenie s ohľadom na veľkosť, prevádzku a následné využitie WiFi siete. Používame kvalitné komponenty od firiem Ubiquiti a Miktorik

Pripojenie k internetu

Vzhľadom na našu dlhodobú spoluprácu so stabilným ISP partnerom, vám dokážeme zaistiť kvalitné bezdrôtové pripojenie k internetu presne podľa vaších požiadaviek. Realizácia prebieha profesionálnym spojom s kvalitným servisom a monitoringom.