Návrh, realizácia a správa počítačovej siete.

IT služby pre vašu firmu

Podpora

Ak hľadáte podporu ušitú na mieru, sme viac než ochotní personalizovať servisný plán len pre vás. Od softvéru až po vytvorenie webových stránok a posielanie e-mailov,vaša firma bude potrebovať IT. Objavte, ako zakúpiť IT riešenia, ktoré potrebujete. Každá firma využíva informačné technológie (IT) do určitej miery. Robí každodenné úlohy ľahšie, rýchlejšie a lacnejšie a spája vás s vonkajším svetom.

Naše sieťové riešenia sú prispôsobené vašim jedinečným obchodným potrebám. Keďže sme presvedčení o transparentnosti služieb, načrtli sme pre Vás podrobnosti o každom balíku. Nebojte sa vybrať plán, ktorý vám najlepšie vyhovuje aj bez dlhodobého záväzku.

Manažovaný IT servis

Poskytovanie proaktívnej IT podpory a služieb pre malé a stredné podniky je to, čo robíme najlepšie. Byť proaktívny znamená že môžeme pomôcť zlepšiť produktivitu podnikania, radšej než reagovať na technické problémy, ktorým by sa mohlo zabrániť.

Väčšina podnikov sa v súčasnosti spolieha na IT, ale ich systémy IT nie sú podporované odborníkmi. Výsledkom je, že podniky utrácajú veľa času a peňazí, opravovaním každodenných prevádzkových IT problémov. Teraz je lepšia cesta, s Manažovaným IT Servisom. Zaujímate sa o zlepšenie produktivity vašich IT systémov o 60%?

Počítačové siete

Navrhneme a zrealizujeme stavbu počítačovej siete od kabeláže cez servery a sieťové prvky až po koncové uživateľské zariadenia. Dokážeme doporučiť vhodnú technológiu pre vaše potreby a v prípade záujmu vám ju dodáme.

Bezdrôtové siete

Potrebujete pokryť WiFi signálom kanceláriu, halu alebo školu? Navrhneme vám ideálne riešenie s ohľadom na veľkosť, prevádzku a následné využitie WiFi siete. Používame kvalitné komponenty od firiem Ubiquiti a Miktorik

Pripojenie k internetu

Vzhľadom na našu dlhodobú spoluprácu so stabilným ISP partnerom, vám dokážeme zaistiť kvalitné bezdrôtové pripojenie k internetu presne podľa vaších požiadaviek. Realizácia prebieha profesionálnym spojom s kvalitným servisom a monitoringom.