Asus ROG Zephyrus Duo 15

Ďalšie články

Vysokovýkonná tlač EcoTank L15150

Tlačte, kopírujte a faxujte vo formáte A3+ s týmto rýchlym zariadením EcoTank s mnohými funkciami. Ponúka nízke náklady na stranu, kapacitu zásobníka na 550 listov a ADF (automatický podávač listov) na 50 listov.

Čítaj viac »

Asus ROG Zephyrus Duo 15

Herný notebook Asus ROG Zephyrus Duo 15 kombinuje výkon a precizné spracovanie. Disponuje odolným celo-kovovým šasi, tĺšťkou len 20,9 mm a nízkou hmotnosťou. Napájanie na cestách zaistí 90 Wh batéria.

Dokonalé chladenie a vysoký výkon

Efektivné chladenie je dôležité pre zachovanie maximálneho výkonu. O to sa stará aerodynamický systém ASS Plus, ktorý má 28,5mm otvor pre prívod vzduchu nachádzajúci sa za naklonenou sekundárnou obrazovkou. Teplo od procesoru a grafickej karty odvádza 5 tepelných trubiek. Rozptyl tepla zaisťujú 4 medené chladiče. Rýchlosť otáčok ventilátoru upravujú tri optimalizované profily. Rýchle zvládnutie náročných úkolov zaistí 8-jadrový procesor Intel Core i7-10875H so základnou frekvenciou 2,3 GHz. Spustenie niekoľko aplikácií súčasne umožní 32 GB operačná pamäť RAM. Ohromujúce vizuálne detaily v hrách a bezproblémový strih videa ponúkne samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 Super s 8 GB GDDR6 pameťou. Hry a rôzne data uložíte na 512 GB M.2 SSD disk i na 2,5 - palcový SSD disk s kapacitou 512 GB.

ScreenPad Plus

Prenosný počítač vybavený displejom ScreenPad Plus pomôže zvýšiť vašu produktivitu. Sekundárna 14,1-palcová dotyková obrazovka naklonená o 13° ponúkne pohodlné prehliadanie, uľahčuje prácu s viac úlohami a tiež disponuje optimalizovanými aplikáciami. Počas hrania hier na hlavnej obrazovke môžete chatovať alebo ovládať streamovanie. Realistickú reprodukciu farieb poskytne 15,6-palcový primárny displej s jemným rozlíšením 1920x1080 pixelov. IPS panel dokáže zobraziť 100% sRGB farebného spektra a tiež disponuje širokými pozorovacími uhlami. Plynulé vykresľovanie snímkov zaistí 300Hz obnovovacia frekvencia, 3 ms doba odozvy i technológia NVIDIA G-Sync.

Prémiová výbava

Do deja hry vás vtiahne kvalitný audio systém ES Sabre HiFi DAC s certifikáciou Hi-Res Audio, ktorý tvorí dvojica 4 W reproduktoru a inteligentný zosilňovač. Vďaka tomu si užijete vyššiu hlasitosť s menším skreslením zvuku, so širším rozsahom a hlbšími basmi. Pohodlné písanie alebo zadávanie príkazov umožňuje klávesnica s 1,4 mm zdvihom kláves a RGB posvietením. Asus ROG Zephyrus Duo disponuje reverzibilným portom USB 3.2 typ C s podporou Thunderbolt 3, ktorý umožňuje pripojenie externej obrazovky, napájanie i rýchly prenos dát. K dispozícii sú tiež rozhrania 3x US 3.2 typ A pre pripojenie obľúbeného herného príslušenstva a port HDMI s podporou prenosu videa v rozlíšení 4K UHD pri 60 Hz obnovovacej frekvencii. Prístup k sieti poskytne Gigabit LAN. Vo výbave nechýba bluetooth 5.0 ani Wi-Fi 802.121ax s technológiou Gig+. Obslužný software Armozry Crate má naviac prehľadné používateľské prostredie a môžete si v ňom prispôsobiť svetelné efekty, doladiť herné profily alebo upraviť zvuk podľa vašich predstáv.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Neváhajte a ozvite sa nám!